• Őszi szünet

• Tisztelt Szülők, kedves gyerekek!

Értesítünk mindenkit, hogy az őszi szünet 2022. október 28-tól (péntek) október 31-ig (hétfő) tart. November elseje ünnep, így a tanítás 2022. november 2-án, szerdán folytatódik.

Jó pihenést kívánunk!

• Segítség a "Szülőföldön magyarul" adatlap kitöltéséhez

A "Szülőföldön magyarul" adatlap kitöltéséhez szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani. Az adatlapot fiktív nevekkel és adatokkal töltöttük ki, Önöknek a minta alapján a saját nevüket és adataikat kell beírniuk.  Az adatlap 1., 2. és 3. oldalát kell kitölteni, a 4. oldalt az iskola tölti ki. A szülő/törvényes képviselő a 3. oldalon két helyen írja alá magát.

Kérjük, hogy ne feledkezzenek meg a csatolandó mellékletekről sem (gyermek születési anyakönyvi kivonatának fénymásolata, a törvényes képviselő érvényes személyazonossági igazolványának fénymásolata, igazolás a banki adatokról)

Az adatlapot és a mellékleteket kérjük 2022. október 14-ig visszajuttatni az iskolába.

További segítségért forduljanak bizalommal a gyerekük osztályfőnökéhez.

• Igazgatói szabadnap

• Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy 2022. október 10-én (hétfőn) az iskola áramellátásának szüneteltetése miatt a tanulók IGAZGATÓI SZABADNAPOT kapnak, vagyis a tanítás ezen a napon szünetel.

A tanítás 2022. október 11-én (kedden) folytatódik.